Вебсайт, діагностичне обладнання та мала операційна

Створено та запущено вебсайт, сторінка та група в соціальній мережі Facebook (кошти КНП – 9 тис. грн.).

Змонтовано, налагоджено та відкалібровано новий цифровий рентген-діагностичний комплекс MOVIPLAN. Проведено відповідне навчання медичного персоналу для роботи на зазначеному медичному обладнанні.

Відкалібровано встановлений раніше комп’ютерний томограф OPTIMA CT 540. Проведено відповідне навчання медичного персоналу для роботи на зазначеному медичному обладнанні, зроблено в тестовому режимі 5 досліджень різних локалізацій.

7 жовтня 2021 року облаштовано малу операційну в новому відділенні екстреної медичної допомоги з центром діагностики (власні резерви, кошти КНП – 2 тис. грн., гуманітарна допомога – операційний стіл (50 тис. грн.). 

7 жовтня 2021 року придбано медичні банкетки (15 шт.) для відділення екстреної медичної допомоги з центром діагностики (кошти КНП – 22 тис. грн.).

Проведено ремонтні роботи та 8 жовтня 2021 року переведено на нову локацію (в хірургічне мікстне відділення з гемодіалізним та реабілітаційним підрозділами) кабінет фізіотерапії, парафінотерапії (власні резерви, кошти КНП – 10 тис. грн.); на черзі – кабінети ЛФК та масажу.

Розпочато підготовчі організаційні роботи по створенню гемодіалізного підрозділу в зазначеному відділенні.

Категорія: Жовтень 2021 | Додав: yurec26 (12.10.2021)
Переглядів: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar