Завершено ремонтні роботи в лівому крилі ІІІ поверху закладу

В КНП «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради продовжується модернізація – завершено ремонтні роботи в частині хірургічного відділення та на площах, що виділено під розміщення відділення амбулаторного гемодіалізу, початок функціонування якого заплановано  на літній період 2022 року.

У відділенні амбулаторного гемодіалізу в основній діалізній залі буде розміщено 5 діалізних апаратів з 5 функціональними ліжками-трансформерами, укомплектованими антипролежневими матрацами, для проведення періодичних сеансів хронічного діалізу для визначеної категорії пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю.

В ізоляторі (на випадок необхідності проведення сеансів гемодіалізу пацієнтам, що будуть мати ознаки інфекційних захворювань (ГРВІ, грип тощо), буде розміщено 2 гемодіалізних місця, аналогічних по комплектації в основній діалізній залі. Тут буде надаватись і невідкладна допомога пацієнтам, з гострими патологічними станами, гострими отруєннями (отруєння грибами тощо).

$$

У відділенні передбачено функціонування 2- технічних зон - кімната для апарата водоочистки та миєчна кімната.

Для створення  зручностей пацієнтам підготовлено гардеробну кімнату, де будуть зберігатись речі пацієнтів

та кімнату відпочинку після сеансів діалізу, де можна буде поспілкуватись за філіжанкою кави або чаю. 

Передбачені також зручності для фізіологічних аспектів життєдіяльності, виконані в сучасному форматі,

та окремо - процедурна кімната з туалетом для людей з інвалідністю або з обмеженими можливостями, що змушені пересуватись у візках.

Проведено необхідні роботи з гарантії комфортного обслуговування та функціонування сервісів на випадки форс-мажорних обставин – всі кімнати (включаючи санітарні зони) обладнані системою притяжно-витяжної вентиляції, а система електропостачання відділення приєднана до блоку аварійного реагування та безперебійного забезпечення електроенергією - джерела резервного живлення «ДАРЕКС ЕНЕРЖІ» потужністю 137 кВт, що було змонтовано та наприкінці 2021 року, а у січні 2022 року модернізовано для роботи в автоматичному режимі.

Враховуючи, що зроблено лише ремонтні роботи, питаннями подальшого оснащення відділення медичним обладнанням і виробами медичного призначення наразі опікується керівництво Лікарні у співпраці з  ТОВ «Астор-Медікал», проте залишається проблемним питанням дооснащення кімнат меблями та технічними засобами.

Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради, і, звичайно, потенційні пацієнти відділення, будуть дуже вдячні небайдужим людям, підприємцям, власникам меблевих магазинів, магазинів технічного напряму, які змогли б надати відповідну допомогу для забезпечення відділення наступними виробами:

Шафа-гардероб із 5-7 відсіками, що замикаються індивідуально - 1 шт.
Стільці з м'яким покриттям (пуфи) – 3 шт.
Стільці з твердим покриттям – 5 шт.
Письмові столи – 2 шт.
Столовий стіл – 1 шт.
М'яка банкетка або маленький диванчик в кімнату відпочинку – 1 шт.
Холодильник – 2 шт.
Плазмовий телевізор з кріпленням на стіну – 1 шт.
Жалюзі на вікна – 8 шт. 

Оновлена частина хірургічного відділення Лікарні має наступний вигляд.

УСІМ БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВЯ!

Категорія: Лютий 2022 | Додав: yurec26 (16.02.2022)
Переглядів: 65 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar