Розпочато роботу кабінетів комп’ютерної томографії та цифрової рентгенографії

З отриманням ліцензії на використання джерел іонізуючого випромінювання в КНП «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради розпочали роботу кабінети комп’ютерної томографії (КТ) та цифрової рентгенографії (РГ) відділення екстреної медичної допомоги з центром діагностики, що розташовані в центральному корпусі Лікарні.


Маршрут пацієнтів на зазначені дослідження у випадках наявності відповідних показів (екстрені та невідкладні стани) базується на:

направленні сімейного лікаря або лікаря-спеціаліста поліклініки;
призначенні лікуючого лікаря стаціонару;
висновку лікаря (чергового лікаря) відділення екстреної медичної допомоги з центром діагностики Лікарні при екстрених і невідкладних станах;
бажанні пацієнта (завжди на основі оплати діагностичної послуги через термінал відповідно до затвердженого Прейскуранту платних послуг). 


Наявність у пацієнта хронічних захворювань, які на момент дослідження не можуть спричинити погіршення стану здоров’я не є приводом для проведення безкоштовного діагностичного дослідження в центрі діагностики відділення екстреної медичної допомоги. 


Прейскурант платних послуг:

Послуги з КТ
Рентгенологічні послуги

 

Проведення відповідних діагностичних процедур безкоштовно гарантовано пільговим категоріям населення: діти до 18 років, учасники бойовій дій, інваліди дитинства, інваліди I–II групи; особи, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (інваліди I-II групи).


Графік роботи: 8.00 – 14.00, окрім суботи, неділі та святкових днів


КТ дослідження з контрастуванням на даному етапі не проводяться з технічних причин.


Запис на дослідження проводиться після спілкування з рентген-лаборантом кабінетів КТ і РГ відділення екстреної медичної допомоги (Саркісов Артем), який визначає дату та час дослідження. 

Телефон для попереднього запису на дослідження:

+380963290014


Описи знімків проводить досвідчений рентгенолог Сіренко Анатолій Іванович, який пройшов відповідну підготовку щодо інтерпретації КТ – досліджень (теоретична курсова програма, практична підготовка на робочому місці під керівництвом обласного рентгенолога В.Горенка). Результати досліджень можна записати на різноманітні магнітні накопичувачі, які будуть в наявності у пацієнтів.

Категорія: Листопад 2021 | Додав: yurec26 (12.11.2021)
Переглядів: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar