Нове сучасне придбання для лабораторної діагностики
 
В Гайворонську міську лікарню закуплено нову аналітичну систему флюорисцентного імуноаналізу Finecare FIA Meter з великим спектром можливостей проведення сучасних лабораторних досліджень. На даному етапі закуплено реактиви для проведення кількісної експрес-діагностики:

маркерів запалення (С-реактивний білок, прокальцитонін), маркерів гіперкоагуляції та ендогенного фібринолізу (D-дімер) – специфічні діагностичні критерії при запальних процесах, викликані збудниками COVID-19;

маркеру порушення обміну глюкози (глікований гемоглобін), важливого як при постановці первинного діагнозу «Цукровий діабет», так і подальшого контролю цього процесу.

Після успішної апробації системи буде розширено діагностичну лінійку можливостей – визначення рівня гормонів щитовидної залози (Т3, Т4, ТТГ), антитіл імуноглобулінів М та G та SARS-CoV-2, феритину (специфічний складний білковий комплекс, головний запас заліза в організмі і його індикатор при анеміях, у т.ч. їх доклінічних формах) та інших необхідних маркерів.

Із введенням зазначених видів досліджень відпаде необхідність пацієнтам, жителям громади, у поїздках до обласних медичних закладів заради проведення цих досліджень, що позитивно відобразиться і на іміджі Лікарні.
 
Категорія: Грудень 2021 | Додав: yurec26 (22.12.2021)
Переглядів: 69 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar