Лікарня поповнює свої резерви
 
За період агресії РФ проти України в КНП «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради проведено певну роботу по підготовці до функціонування в особливий період. Налагоджена співпраця з окремими волонтерами, волонтерськими організаціями, фармацевтичними фірмами, аптечними мережами.

КНП «ЦМЛ» висловлює щиру подяку:
Гайворонській міській раді за координацію та сприяння у забезпеченні логістичних маршрутів доставки необхідних лікарських засобів і виробів медичного призначення;
Волонтерській ГО «Центр об’єднаних рішень», волонтерам Тетяні Нашемпі, Валентині Осатюк, Олегу Томашевському, Олегу Заграничному за збір і доставку гуманітарних грузів  з Бельгії, м.Львів, м.Ужгород, м.Бердичів (ліки, перев’язувальний матеріал, дитяче харчування тощо), Віталію Лященку за допомогу засобами гігієни, керівникам ПП ПВФ «Ацинус», ПАТ «Ліки Кіровоградщини», ФОП Дубінська Ю.В. за благодійну допомогу ліками та виробами медичного призначення.
 
 
Розпочато співпрацю з Нормандською філією благодійної організації Ротарі Клаб - зроблено заявку на вартісне медичне обладнання, яку французькі партнери вже прийняли у розробку.
За зазначений період КНП «ЦМЛ доставлено 41 флакон препаратів крові, придбано 4500 флаконів кровозамінних та інфузійних розчинів.
 
Категорія: Березень 2022 | Додав: yurec26 (22.03.2022)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar