15:51
Розпочала діяльність клінічна кафедра хірургічних дисциплін
На базі КНП «ЦМЛ» Гайворонської міської ради розпочала діяльність клінічна кафедра хірургічних дисциплін №1 ДНМУ.
 
У зв’язку з військовими діями на сході України Донецький Національний медичний університет у березні 2022 року вимушено був переміщений до Кропивницького, де у 2015 році було створено медичний факультет №2 цього університету. Усі клінічні кафедри будуть працювати в медичних закладах Кіровоградщини, зокрема клінічна кафедра хірургічних дисциплін №1 з 19 квітня 2022 року розпочала свою роботу на базі КНП «ЦМЛ» Гайворонської міської ради. На даний час приступили до роботи 6 із 8 лікарів різного профілю – хірурги, проктологи, ендоскопісти, спеціалісти УЗ діагностики. 
 
В планах кафедралів розширити спектр хірургічних діагностичних і лікувальних втручань, що проводиться в лікарні, за допомогою методів ендоскопічної та лазерної хірургії, застосування нових методик хірургічного лікування. Особливістю роботи клінічної кафедри є взяття участі у проведенні лікувально-діагностичного процесу, здійснюючи  роботу науково - педагогічних працівників клінічної кафедри без  використання лікарських засобів і виробів медичного призначення КНП «ЦМЛ» Гайворонської міської ради (як виняток – наркотичних лікарських засобів, засобів для наркозу і тих, що потребують спеціальних дозвільних процедур), без  використання зобов’язань НСЗУ з  КНП, як закладом охорони здоров’я.
 
Завідувач клінічною кафедрою хірургічних дисциплін №1 ДНМУ - кандидат медичних наук, доцент Жаріков Станіслав Олегович.
Щодо можливості отримати хірургічну допомогу у зазначеному форматі можливо звертатись до відповідального за зв’язки з пацієнтами за номером: 

+380661393610

Категорія: Новини закладу | Переглядів: 149 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar