10:34
Про роботу кабінетів КТ та цифрової рентгенографії
 
З отриманням ліцензії на використання джерел іонізуючого випромінювання в КНП «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради розпочали роботу кабінети комп’ютерної томографії (КТ) та цифрової рентгенографії (РГ) відділення екстреної медичної допомоги з центром діагностики (центральний корпус Лікарні), побудованого за президентською програмою «Нове будівництво». Додаткове діагностичне обладнання – неоціненна допомога в лікувально-діагностичному процесі, особливо з урахуванням того навантаження, яке наразі долають медичні працівники у зв’язку з ускладненнями цього осіннього епідемічного сезону.
 
Протягом середини жовтня – початку грудня в лікарні одночасно перебувають 60-70 киснезалежних хворих на гострі вірусні пневмонії, у т.ч. і з підтвердженим COVID – 19. Практично усім стаціонарним хворим та значній частині пацієнтів, що лікуються амбулаторно, проводяться безкоштовні РГ та КТ дослідження за умови наявності електронного направлення від лікарів або віднесення пацієнта до переліку декретованих осіб, яким визначена  відповідна пільга. Для прикладу, за вказаний період проведено 71 КТ дослідження і лише 11 пацієнтів із-за відсутності електронного направлення оплатили свою діагностичну процедуру, а 60 – скористались умовами Програми державних медичних гарантій на безоплатній основі.

Колектив КНП «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради щиро зичить усім жителям Гайворонської громади та сусідніх громад, які користуються послугами Лікарні, міцного здоров’я, а у випадку звернення при погіршенні самопочуття - завжди готовий прийти на допомогу.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!
Категорія: Новини закладу | Переглядів: 518 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar