23:28
Прийнято на роботу лікаря отоларинголога
 
 

У лютому 2023 року в КНП «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради прийнято на роботу за сумісництвом лікаря отоларинголога Цибулюка Івана Дмитровича за індивідуальним графіком роботи - один тиждень на місяць з проживанням в м. Гайворон, з відпрацюванням часів роботи: протягом повного робочого дня – амбулаторний прийом пацієнтів в поліклінічному відділенні лікарні, у неробочий час – ургентація на дому з викликами у разі необхідності надання невідкладної медичної допомоги при ураженні (захворюванні) ЛОР – органів, проведення оперативних втручань амбулаторно в ЛОР-кабінеті та/або в умовах хірургічного стаціонару – за особливим графіком, з урахуванням завантаженості операційного блоку. 

Щомісяця графік роботи буде доводитись додатково, у лютому 2023 року лікар буде працювати з 13 по 17.

На періоди роботи лікаря Цибулюка І.Д. лікар отоларинголог Богаченко В.В. (м. Бершадь) буде працювати за своїм затвердженим графіком (вівторок, субота), а лікар отоларинголог Жук О.В. (м. Гайворон) буде перебувати у тимчасових відпустках.

Цибук Іван Дмитрович, лікар отоларинголог

В 2019 році закінчив з відзнакою Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальність «Лікувальна справа». 

З 2019 по 2021 рік навчався в інтернатурі за спеціальністю «Отоларингологія». З липня 2021 працює лікарем отоларингологом у КНП «Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги». 

З жовтня 2021 року по грудень 2022 року працював асистентом кафедри патологічної фізіології ВНМУ ім. М.І. Пирогова за сумісництвом.

З лютого 2023 року працює лікарем отоларингологом у КНП «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради.

Графік роботи: один тиждень на місяць.

Обсяг знань, навичок, володіння методиками: 

проведення прийому амбулаторних хворих з ЛОР патологією, а також хворих, що потребують ургентних та планових оперативних втручань на ЛОР органах. 

виконання оперативних втручань: первинна хірургічна обробка ран, видалення сторонніх тіл ЛОР органів, тонзилектомія, гайморотомія, дренування гайморових пазух, розкриття паратозилярного абсцесу, гальванокаустика судин носа, репозиція кісток носа,  трахеостомія, парацентез барабанної перетинки, мірингопластика барабанної перетинки, риносептопластика;

володіння навичками ендоскопічного огляду ЛОР органів.

Зателефонуйте: +380973070265

Категорія: Новини закладу | Переглядів: 16 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar