08:10
Планується відкриття гемодіалізного відділення
 
11.10.2021 Гайворонською міською радою проведено нараду з представниками КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Центральна міська лікарня» щодо проведення скринінгу хвороб нирок та ниркової недостатності.
 
Генеральний директор КНП «Центральна міська лікарня» Олександр Скрипник зазначив, що найближчим часом планується відкриття гемодіалізного відділення в місті, в зв’язку з чим необхідно зробити скринінг вразливих груп населення (хворі на цукровий діабет, гіпертонічні та ниркові хвороби). 
 
На зустріч запросили заступника директора компанії ТОВ «АСТРА-МЕДІКАЛ» Олега Тура, який акцентував увагу на тому, що відкриття відділення є актуальним, адже тільки в Гайворонській громаді нараховується 17 хворих, які потребують процедури гемодіалізу. 
 
Компанія готова безкоштовно надати необхідну кількість реактивів для скринінгу. Також за власний кошт проведе ремонтні роботи і забезпечить апаратами «штучна нирка» (до 7 одиниць) і апаратом водоочистки (розрахунок - на кількість апаратів «штучна нирка» до 10). 
 
Це дасть змогу жителям Гайворонщини та сусідніх громад, які хворіють хронічною нирковою недостатністю проходити регулярно, а саме тричі на тиждень, процедури гемодіалізу по місцю свого проживання і не витрачати час та кошти для поїздок в обласну лікарню та в лікарні інших областей. 
Категорія: Новини закладу | Переглядів: 234 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar