17:21
Отримання психіатричного, наркологічного сертифікатів
 
До відома пацієнтів, які будуть потребувати проходження медичних комісій з проведенням медичних оглядів, що потребують видачі психіатричного (наркологічного) сертифікату.

Відповідно до вимог постанови КМУ від 10.05.2022 № 577 «Про затвердження  переліку медичних психіатричних протипоказань щодо виконання  окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), що можуть становити безпосередню небезпеку для особи або оточуючих» обов’язкові попередні, періодичні та позачергові психіатричні огляди з видачою довідки, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин,  будуть проводитись лікарем психіатром з дослідженням сечі на наявність 10 наркотичних речовин.
 
Після затвердження сесією Гайворонської міської ради тарифу вартість такого обстеження буде 408,68 грн., що включає вартість проведення лабораторного дослідження – 247,08 грн.
 
Для пацієнтів, що бажають пройти додаткові лабораторні дослідження, що не включені до безкоштовних за Програмою медичних гарантій.
 
В КНП «Центральна міська лікарня Гайворонської міської ради» постійно розширюється перелік діагностичних та лікувальних послуг. Поряд з початком проведення ендоскопічних та артроскопічних оперативних втручань розширюється і «лінійка діагностичних лабораторних послуг».

У додаток до лабораторних досліджень, що запроваджені протягом 2022 року: 

флуоресцентний імунологічний аналіз кількісної експрес діагностики прокальцитоніну та С -реактивного білка (маркери рівня запального процесу), Д-дімеру (сучасний маркер згортання крові), глікованого гемоглобіну (точна діагностика рівня глюкози крові при цукровому діабеті), феритинину (визначення рівеня депонованого в організмі заліза при вагітності, при анеміях тощо).
 
В лікарні запроваджуються нові сучасні лабораторні дослідження:
 
флуоресцентний імунологічний аналіз кількісної експрес діагностики ПСА (простатспецифічний антиген) + ПСА-вільний при урологічній патології у чоловіків;
флуоресцентний імунологічний аналіз кількісної експрес діагностики вітаміну-Д;
визначення електролітів крові (калій, натрій, хлориди, іонізований кальцій);
флуоресцентний імунологічний аналіз кількісної експрес діагностики рівнів гормонів щитоподібної залози - тиреотропного гормону (ТТГ)+Трийодтироніну (Т3)+Тироксину (Т4).
 
Вартість зазначених лабораторних досліджень на порядок менша ніж в приватних лабораторних центрах та обласних медичних закладах, до того ж відпадає потреба нести логістичні витрати на поїздки до обласного центру та в інші області.
 
Міцного всім здоров'я! Слава Україні!
Категорія: Корисно | Переглядів: 9 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar