17:56
Медичні працівники КНП «ЦМЛ» в допомогу військовим ЗСУ – гайворонцям

Окрім індивідуальної допомоги, який кожний з нас надає ЗСУ, медичні працівники КНП «ЦМЛ» Гайворонської МР колективно долучились до цієї необхідної доброчинної діяльності, зібравши 40 тис. грн. На цю суму було придбано необхідні для військових - гайворонців, що знаходяться зараз на передовій, за їх замовленням:

6 комплектів професійних приймально-передавальних пристроїв (рації) з дальністю дії до 20 км;
5 прорезинених плащ-палаток «Флегман»;

50 індивідуальних медичних аптечок з пристроями фіксації на поясному ремені військових;

5 професійних медичних аптечок, укомплектованих медичним інструментарієм;

продукти харчування – ковбаса, печиво, кава тощо.

Додатково, за сприяння Гайворонської міської ради, завдячуючи Гайворонському професійному аграрному ліцею, було виготовлено 16 сучасних турнікетів для зупинки кровотечі, а повар ліцею Валентина Фіялкова спекла 69 пасочок для наших захисників до Великодніх свят.

Від жителів громади, які приймають активну участь в виробництві м’ясних консервованих виробів на базі Гайворонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, для потреб наших військових було виділено і отримано від директора комбінату Сергія Іщука 6 ящиків зазначеної продукції.
Гуманітарний вантаж також було доповнено передачами від рідних і близьких наших військових та малюнками дітей жителів громади і тимчасово переселених громадян.

Завдяки Віктору Кононенку та Олексію Сторчаку гуманітарний груз 20 квітня було доставлено до адресатів, які були щиро вдячні землякам за турботу та душевне тепло. Прапор України, який супроводжував груз, тимчасово залишили там для збору на ньому підписів захисників Вітчизни. В наступну поїздку він буде привезений на Гайворонщину та займе своє достойне місце в локації, доступній для громадського доступу, як символ  незламності волі військових, які захищають свободу та незалежність країни, та безмежної підтримки і віри народу в своїх захисників.

Велика подяка всім, хто безпосередньо або опосередковано приймав участь у цій благочинній акції: і коштами, і фізичними зусиллями, і моральною підтримкою, і молитвами за здоров’я захисників та якнайшвидше повернення миру на нашу землю.

Слава Україні!

Переглядів: 88 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar