16:11
Лікарня активно поповнює свої резерви за сприяння благодійництва!

Функціонування медичних закладів в особливий період воєнного стану має свою особливість – багато небайдужих людей активно допомагає всім необхідним для поліпшення медичного обслуговування поранених, постраждалих, хворих.
Лише за останній тиждень до КНП «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради надійшла наступна гуманітарна допомога:

медикаменти, перев’язувальні матеріали та вироби медичного призначення на суму 225 тис.грн. за сприяння народного депутата України Кузбита Ю.М. від Благодійного фонду «Крила надії»;

комплект медичних розчинів та антибіотиків на суму 6,1 тис. грн. по рознарядці Голованівської районної ради та ряд промислових товарів (підгузки, засоби гігієни, текстиль – подушки, пледи, ковдри, постільна білизна), що було передано для потреб тимчасово переміщених осіб, які проживають на території Гайворонської громади; 

4 функціональні ліжка - трансформери з електричним приводом від Еміля фон Берінга (Хеліос-клініки м.Берлін), які вже розміщені в терапевтичному мікстному відділенні КНП (терапевтичний та неврологічний підрозділи) для хворих на мозкові інсульти та інфаркти міокарду, які потребують коригованих змін положення тіла протягом доби за рахунок підйому/опускання головної або ніжної частини ліжка, регулювання у вертикальній проекції вверх-вниз.

Медичні працівники та пацієнти Лікарні висловлюють щиру подяку за увагу до нагальних потреб медичної сфери. Просте, але щире піклування за людей, які переживають не найліпші часи свого життя, - це дуже благородно і по-людяному. Так добрі вчинки поступово змінюють світ на краще.

Подяка усім, у кого в серці є іскра співчуття. Щиро дякуємо!

 

Категорія: Новини закладу | Переглядів: 45 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar