13:55
Лікарі удосконалюють свої навички щодо дій в надзвичайних ситуаціях.
 
Функціонування медичних закладів в особливий період воєнного стану має свої особливості – до “мирних” захворювань додаються вогнепальні, термічні, хімічні ураження тощо і лікарям приходиться мати справу з пораненими та постраждалими.
 
За попередньою домовленістю з координатором міжнародної неурядової організації «Лікарі без кордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF), що надає безкоштовну гуманітарну та медичну допомогу, 28 червня 2022 року для лікарів КНП «Центральна міська лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гайворонської міської ради був проведений ситуаційний тренінг щодо алгоритму дій при визначенні першочерговості у наданні медичної допомоги при масових ураженнях населення. Під час тренінгу були оговорені теоретичні засади стосовно даного питання та відпрацьовані практичні навички на конкретних прикладах у пацієнтів з різними видами ушкоджень та клінічної картини перебігу патологічних процесів.
 
Медичні працівники Гайворонщини щиро дякували своїим колегам за змістовний захід, адже отримані знання перш за все базуються на практичному досвіді представників MSF, отриманому в “гарячих точках” планети.
 
Категорія: Новини закладу | Переглядів: 24 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar