15:47
Допоможи: заможний - бідному, здоровий - хворому!
 
Шановні жителі територіальних громад в зоні обслуговування КНП "Центральна міська лікарня" Гайворонської міської ради (Гайворонська, Заваллівська, Джулинська (частково) ТГ)!
 
Використавши цей легендарний принцип Лікарняних кас, які функціонують у всьому світі, звертаємось до усіх небайдужих щодо підтримки хворих на гострі вірусні пневмонії, що лікуються в Лікарні, тим самим - спасти їм життя.
 
Нинішня хвиля захворюваності на гострі респіраторні інфекції (у т.ч., зокрема, Ковід-19) супроводжується стрімким зростанням ускладнень з боку дихальної, серцево-судинної, нервової систем організму, що яскраво відображає динаміка показників госпіталізації до Лікарні.
 
Станом на 17 листопада 2021 року на інфекційних ліжках, розгорнутих у 3-х відділеннях Лікарні, перебуває 70 хворих на гострі пневмонії (з них 9 - це діти), з них 22 – Covid-позитивні. Практично всі хворі є кисневозалежними і 29 кисневих концентратори не в змозі забезпечити цю потребу стовідсотково.
 
У відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії для важких киснезалежних хворих використовується медичний кисень з балонів, потреба в яких нараховується десятками на добу для спасіння їх життя. 1 балона з киснем (вартістю понад 500 грн без витрат на доставку) часто вистачає лише на декілька годин кисневої підтримки 1 пацієнта.
 
Обсяг коштів на рахунках Лікарні щоденно зменшується пропорційно з об’ємом використаного кисню, кількості медикаментів, виробів медичного призначення (шприци, системи для крапельниць тощо), засобів індивідуального захисту медичних працівників та дезінфікуючих і антисептичних засобів. Лише на ці цілі за останні 2 місяці (середина вересня – середина листопада) Лікарнею витрачено понад 0,5 млн. грн. Такими темпами навіть існуючі резерви коштів Лікарні дуже швидко вичерпаються. Враховуючи, що усі пацієнти Лікарні – це Ваші родичі, друзі, знайомі, сусіди, пропонуємо надати їм посильну допомогу.
 
В Лікарні відкрито благодійний рахунок АТ КБ Приватбанк
р/р UA973052990000026004045107202, код ЄДРПОУ 38817151
У разі внесення грошової допомоги на рахунок лікарні через термінали АТ КБ Приватбанк – набирати номер послуги 1001
 
Прохання до керівників закладів, установ, підприємств повідомити про цю благочинну акцію відповідних працівників.
 
Лише разом ми переможемо невидимого ворога!
 
Із вдячністю за розуміння
Гайворонський міський голова Роман Волуйко
Генеральний директор КНП "Центральна міська лікарня" Гайворонської міської ради Олександр Скрипник
Категорія: Новини закладу | Переглядів: 175 | Додав: yurec26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar