Відділення екстреної медичної допомоги з центром діагностики

 •  

  Відділення екстреної медичної допомоги з центром діагностики КНП «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради побудоване у 2021 році в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» згідно з європейськими стандартами та відповідає сучасним вимогам надання екстреної медичної допомоги.

  Потрапити в приймальне відділення можна через кілька дверей – з площадки для заїзду карет екстреної медичної допомоги та побудованим двостороннім пандусом, з центрального холу лікарні, з боку сходів до педіатричного відділення і від відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії. По коридорам з обох сторін розташовані кабінети центру діагностики.

  Відповідно до маршруту пацієнта, кабінетом, в який спочатку попадає пацієнт, є оглядовий кабінет, за ним розташовані санпропускник, палата інтенсивної терапії на 2 ліжка, що оснащена відповідною медичною апаратурою (кардіомонітори, дефібрилятор, стаціонарний та портативні апарати штучної вентиляції легень, кисневі концентратори, шприцеві дозатори, електрокардіографи тощо), та сучасно об лаштовані 2 санітарних кімнати, у т.ч. для людей з обмеженими можливостями.

 • example
   

  Пацієнтів, які самі мають змогу пересуватись та тяжко хворих пацієнтів, яких можливо завозити на візочках або каталках прямо в оглядову, реєструють, оглядають і виробляють подальшу тактику обстеження та лікування. Санпропускник об’єднує санвузол з душовою, вода для якої підігрівається за допомогою бойлера.

  По-сучасному зроблено коридор. На його світло-бежевих стінах на всю довжину протягнуті сріблясті смуги пластин, які оберігають панелі від можливих пошкоджень носилками та візочками. Для комфортного очікування в коридорі уздовж стін розставлені зручні бежеві медичні банкетки. В кінці коридору функціонує ліфт, для транспортування пацієнтів до пологового, гінекологічного, та хірургічного відділень.

  У відділенні встановлено системи протипожежної безпеки та вентиляції з центральним кондиціонуванням. Санітарні кімнати радують своєю продуманістю, обладнані душовими кабінками. Для пацієнтів з обмеженими можливостями в душовій до стіни прикріплені поручні, вони ж є біля умивальника і унітазу. В кожному з санвузлів встановлені електронагрівачі води (бойлер) на 50-80 літрів.На кожних дверях в кабінети на табличках є відповідний напис на українській мові та шрифтом Брайля для людей з вадами зору.

 • example
   

  Ургентна операційна спроектована та забезпечена медичним обладнанням відповідно до сучасних вимог.

  Центр діагностики представлено кабінетами комп’ютерної томографії, рентгенографії, фіброезофагогастродуоденоскопії, функціональної діагностики та ультразвукових досліджень.

  У кабінеті комп’ютерної томографії встановлено відкалібрований 16-зрізовий комп’ютерний томограф Optima CT 540 (вартість - 11 360,0 тис. грн.). Через віконце з пультової для лікаря і рентгенлаборанта ведеться управління цим комплексом. У тестовому режимі на апараті КТ вже зроблено 5 відмінної якості досліджень різних локалізацій.

  Рентгенографічний кабінет обладнано стаціонарним діагностичним рентгенівським апаратом. В кабінеті фіброезофагогастродуоденоскопії функціонує 2 апарата ФГДС – Olimpus та Fuji з системою відеовізуалізації. В кабінеті УЗД лікарі працюють на 3-х апаратах імпортного виробництва для обстеження різних органів та патології різних локалізацій. В кабінеті функціональної діагностики окрім навантажувальних, функціональних кардіологічних проб, велоергометрії, спірографії та спірометрії проводяться ехокардіографічні дослідження серця.

   

 

 

Спеціалісти

Ми завжди на зв'язку: +380963052561